INNEHÅLL
OM OSS

Inspector startade 2009 som en avknoppning från ett byggbolag på efterfrågan ifrån kunder. Som “byggare” av badrum uppstod en förfrågan från en bostadsrättsförening om man kunde besiktiga alla badrum hos föreningens medlemmar för att kontrollera status.

Med gedigen erfarenhet ifrån badrumsbyggnation samt juridik har vi utvecklat en arbetssätt som vi kallar Inspectormetoden.

Idag är Inspector den naturliga partnern för bostadsrättsföreningar för att förebygga samt utreda våtrumsskador i lägenheter.

BESIKTNING – UNDERHÅLL – JURIDIK

ADRESS

Britta Sahlgrens gata 8 B
421 31 Västra Frölunda

TELEFON

031- 722 76 70

INTERNET

www.inspector.se

KONTAKTPERSONER

Mats Karlsson

Försäljningsansvarig
070-722 96 51
031-722 76 70
mats@inspector.se

Emily Sedin

Juridik/Administration
031-722 76 70
emily@inspector.se

Anna-Karin Hasselblad

Juridik/Ekonomi
031-722 76 70
anna-karin@inspector.se

Daniel Larsson

Besiktningsman
072-252 25 98
031-722 76 70
daniel@inspector.se

Fredrik Appel

Juridik
031-722 76 70
fredrik@inspector.se

Patrick Hiltgren

Besiktningsman
031-722 76 70
patrick@inspector.se

Carl-Adam Sedin

Juridik/Besiktningsman
031-722 76 70
carl-adam@inspector.se

Fyll i intresseanmälan här. Vi kontaktar dig inom 24 timmar.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Vänligen ange vilka tecken du ser till höger: captcha